Slide thumbnail

Make your relationships work

ما متخصص در پیاده سازی سیستم CRM هستیم.

پیاده سازی سیستم CRM که منجر به ارتقاء عملکرد و اثربخشی سازمانی گردد، چیزی بسیار بیشتر از نصب یک نرم افزار CRM و اختصاصی سازی آن است. پیاده سازی موفق سیستم CRM مستلزم بررسی فرآیندها، تحلیل نیازمندیها و تعیین اهداف و برنامه ریزی و همچنین فرهنگ سازی در سازمان است. ما با بکارگیری مجموعه ای از بهترین تجربیات (Best Practices) در تمامی مراحل پیاده سازی سیستم CRM به شما کمک می کنیم تا بیتشرین ارزش و منفعت را از سیستم CRM بدست آورید.

برای مشاوره لطفا با ما تماس بگیرید

ما طی مراحل زیر سیستم CRM را برای شما پیاده سازی می کنیم

ارزیابی وضعیت کنونی و تحلیل نیازمندیها

بعنوان نخستین گام، تیم ما مشخص می کند که سازمان شما دقیقا در چه وضعیتی قرار دارد. اهداف سازمان در این گام بطور دقیق مشخص شده و نیازمندیهای سازمان برای رسیدن به اهداف، مورد بررسی و تحلیل قرار میگیرد. تعیین نیازمندیهای کسب و کار (Business Requirements) و طراحی یک برنامه دقیق پیاده سازی که نیازمندیهای مذکور را مرتفع سازد، برای موفقیت در پیاده سازی سیستم CRM حیاتی است. ضعف در تحلیل نیازمندیها و برنامه ریزی، اغلب تجربه شکست در پیاده سازی سیستم CRM را بهمراه خواهد داشت.

طراحی سیستم مبتنی بر MS CRM

هدف از فاز طراحی این است که مشخص شود چکونه قرار است نیازمندیهای تعیین شده در فاز قبل توسط سیستم MS CRM پوشش داده شود. این فاز طراحی راهکار جامع مبتنی بر Microsoft CRM و اختصاصی سازیهای مورد نیاز برای رفع نیازمندیهای تعیین شده در فاز تحلیل را شامل می شود. در این فاز فرمها، نماها، گردش کارها، گزارشات و نیز مدل یکپارچه سازی سیستم Microsoft CRM با نرم افزارهای دیگر (در چارچوب قلمرو پروژه)، و همچنین امکانات مورد نیاز و نیز معماری ارتباطات بین سیستمها طراحی خواهد شد.

نصب و راه اندازی نرم افزار CRM مایکروسافت

در این فاز نرم افزار Microsoft CRM نصب و راه اندازی شده و بر اساس سیستم طراحی شده که در فاز قبل سند آن تهیه شده است، اختصاصی سازی می شود. در این فاز همچنین کد نویسی های لازم (در صورت نیاز) و نیز یکپارچه سازی با سیستمهای دیگر سازمان و همچنین انتقال اطلاعات (در چارچوب قلمرو پروژه) انجام خواهد گرفت. پس از انجام موارد فوق، سیستم مورد آزمایش قرار خواهد گرفت تا از عملکرد صحیح سیستم و اجزای های آن اطمینان حاصل شود.

استقرار

فعالیت کلیدی این فاز، تولید مستندات آموزشی و آموزش کاربران سیستم MS CRM می باشد. آموزش اختصاصی ویژه ادمین نیز بمنظور آشنایی ادمین با نحوه راهبری و اختصاصی سازی سیستم Microsoft CRM در این فاز ارائه خواهد شد. در این فاز به کمک تیم مدیریت کارفرما تصمیم گرفته خواهد شد که چه وقت سیستم در شرایط واقعی شروع به کار نماید. پس از راه اندازی سیستم و آموزش کاربران و همچنین آموزش ادمین، سیستم تحویل کارفرما می گردد. پس از راه اندازی، سیستم در شرایط واقعی نیز مورد ارزیابی قرار گرفته تا از عملکرد صحیح اطمینان حاصل شود.

پشتیبانی

برای اطمینان از اینکه شما بیشترین ارزش را از سیستم CRM کسب نمائید، ما در کنار شما خواهیم بود و خدمات متنوعی از قبیل مشاوره مدیریت، پاسخگویی به سوالات کاربری، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و ارزیابی سالیانه از عملکرد سیستم و همچنین خدمات پشتیبانی آنلاین (بر اساس پلان پشتیبانی) خواهیم داشت تا به شما کمک کنیم بیشترین ارزش را از سرمایه گذاری در سیستم مدیریت ارتباط مشتری کسب نمایید.

خدمات ما در حوزه CRM