Mailchimp List Sync

Marketing List یکپارچه با MailChimp

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیل هنوز هم جرء ابزارهای محبوب در بازاریابی می باشد. برای اینکار ابزارهای خاصی تولید شده اند که محبوب ترین و حرفه ای ترین آن سرویس MailChimp است که بطور رایگان می توان از آن استفاده کرد. از ویزگیهای این سرویس می توان به موارد زیر اساره کرد:

  • قابلیت طراحی قالب های ایمیل متنوع و زیبا
  • طراحی و اجرای کمپین های مختلف ارسال ایمیل
  • گزارشات تحلیلی از کمپین ها
  • ایجاد لیست های مختلف برای دسته بندی مشتریان

از طرف دیگر ارسال ایمیل انبوه با استفاده از ابزار ایمیل MS CRM سبب اسپم شدن ایمیل های شما و نهایتا بلاک شدن میل سرور می شود. انتقال اطلاعات ایمیل مشتریان از MS CRM به MailChimp بصورت دستی، احتمال خطا را بالا برده و نیز بسیار وقت گیر است. از طرفی دیگر MailChimp سیاستهای سخت گیرانه ای دارد. برای همین ما در کارا سیستم ابزاری را تولید کرده ایم که براحتی ایمیلهای مشتریان شما در MS CRM به طور خودکار به اکانت MailChimp شما انتقال پیدا می کند. مکانیزم آن به این صورت است که شما در MS CRM یک marketing List از مشتریان خود ایجاد می کنید و با کلیک بر روی یک دکمه، اطلاعات ایمیل های آنها بصورت خودکار به لیست مربوطه در اکانت MailChimp شما انتقال پیدا می کند.

بدین ترتیب شما می توانید با استفاده از این ابزار کارآمد، مشتریان خود را در قالب Marketing List های مختلف در سیستم MS CRM دسته بندی کنید و مستقیما با استفاده از MailChimp برای انها کمپین های متعدد اجرا کنید.

همین حالا این ابزار را سفارش دهید

لطفا فرم معتبر را انتخاب کنید

Tel: 88926374 – 88927244

    Sorry, no posts matched your criteria.